опис товару
Ароматизатор для Свічок "Диня": Літня Свіжість у Ваших Косметичних Виробах
Подаруйте своїм косметичним виробам солодкий та освіжаючий аромат літа з нашим ароматизатором для свічок "Диня". Цей вишуканий аромат відтворює соковиті нотки стиглої дині, створюючи атмосферу тепла та затишку. Розроблений спеціально для використання в косметичних продуктах, наш ароматизатор забезпечує стійкий та безпечний аромат у ваших творіннях.
Варіанти Застосування та Області Використання в Косметиці:
Ароматизатор "Диня" відкриває безліч можливостей для створення неповторних косметичних продуктів:
- Ароматичні Свічки для Масажу: Створіть розслаблюючі масажні свічки з ніжним ароматом дині, які не лише зволожують шкіру, а й дарують відчуття спокою.
- Бальзами для Губ: Додайте солодкий аромат дині до бальзамів для губ, роблячи їх ще більш привабливими та ароматними.
- Масла для Тіла: Збагатіть масла для тіла свіжим ароматом дині, перетворюючи щоденний догляд за шкірою на справжню насолоду.
- Гелі для Душу та Піни для Ванн: Створіть освіжаючі гелі для душу та піни для ванн, які наповнять вашу ванну кімнату ароматом літньої дині.
- Мило Ручної Роботи: Надайте вашому милу ручної роботи неповторний аромат, який буде радувати вас під час кожного використання.
- Ароматичні Спреї для Тіла: Створіть легкі ароматичні спреї для тіла, які будуть огортати вас солодким та освіжаючим ароматом протягом дня.
- Косметичні Порошки: Додайте до пудри або до тальку для тіла, для створення легкого та стійкого аромату.
Ключові Переваги для Косметичних Формул:
- Натуральний Аромат: Відтворює справжній аромат стиглої дині.
- Універсальність: Підходить для широкого спектру косметичних продуктів.
- Стійкість: Забезпечує тривалий та насичений аромат.
- Безпека: Розроблено спеціально для косметичного використання.
- Глобальна Доставка: Ми здійснюємо доставку по всьому світу.
Косметичний Рецепт: Бальзам для Губ "Диня"
Інгредієнт
|
Кількість
|
Бджолиний віск
|
2 столові ложки
|
Масло кокоса
|
1 столова ложка
|
Масло ши
|
2 столові ложки
|
Ароматизатор "Диня"
|
5 крапель
|
Вітамін Е (за бажанням)
|
3 краплі
|
Інструкції:
- Розтопіть бджолиний віск, масло кокоса та масло ши на водяній бані або в мікрохвильовці до повного розплавлення.
- Зніміть з вогню та дайте трохи охолонути.
- Додайте ароматизатор "Диня" та вітамін Е (якщо використовуєте) і ретельно перемішайте.
- Перелийте суміш у бальзамні туби або невеликі контейнери.
- Дайте бальзаму повністю застигнути перед використанням.
Рекомендації щодо Застосування:
- Почніть з невеликої кількості ароматизатора та поступово збільшуйте, доки не досягнете бажаної інтенсивності аромату.
- Ретельно перемішуйте ароматизатор з іншими інгредієнтами, щоб забезпечити рівномірний розподіл аромату.
- Зберігайте ароматизатор у прохолодному, сухому місці, подалі від прямих сонячних променів.
- Перед використанням нового косметичного продукту проведіть тест на алергічну реакцію на невеликій ділянці шкіри.
Права на текст принадлежат https://мыло-опт.com.ua